New product

Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.

Prezentowane urządzenie wykorzystuje unikatowy system niebieskiego promieniowania, który stosuje się w profesjonalnym wybielaniu zębów w gabinetach dentystycznych. Niebieskie światło wzmacnia działanie środka wybielającego, dzięki czemu osiągane efekty utrzymują się nawet do 36 miesięcy.

324,00 zł

Proponowany sprzęt jest to urządzenie lekkie, przenośne i wodoodporne. Łagodzi powstałe na uzębieniu przebarwienia, dzięki czemu substancja wybielająca ma wzmocnione działanie. Wykorzystywany środek wybielający w postaci pasków to preparat stosowany również w gabinetach stomatologicznych. Zastosowanie lampy wzmacnia jego działanie, dzięki czemu efekty są niemal natychmiastowe.

Crest 3D Whitestrips with Light to innowacyjna technologia wybielająca przeznaczona na użytek domowy. Ergonomiczny kształt zapewnia prawidłowe przyleganie urządzenia do uzębienia oraz gwarantuje równomierne oświetlenie.

Stosowanie tego rozwiązania jest bardzo proste. Należy zaaplikować dłuższy pasek wybielający na górnym łuku zębowym i lekko docisnąć, a także wyrównać go z linią dziąseł. To samo dotyczy dolnego łuku zębów. Maksymalny czas trwania zabiegu to 60 minut. Po umieszczeniu pasków należy zaaplikować światło i poczekać, aż wyłączy się automatycznie. Pełne rezultaty otrzymuje się po 10 dniach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: