New product

Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.

Prezentowane urządzenie wykorzystuje unikatowy system niebieskiego promieniowania, który stosuje się w profesjonalnym wybielaniu zębów w gabinetach dentystycznych. Niebieskie światło wzmacnia działanie środka wybielającego, dzięki czemu osiągane efekty utrzymują się nawet do 36 miesięcy.

324,00 zł

Proponowany sprzęt jest to urządzenie lekkie, przenośne i wodoodporne. Łagodzi powstałe na uzębieniu przebarwienia, dzięki czemu substancja wybielająca ma wzmocnione działanie. Wykorzystywany środek wybielający w postaci pasków to preparat stosowany również w gabinetach stomatologicznych. Zastosowanie lampy wzmacnia jego działanie, dzięki czemu efekty są niemal natychmiastowe.  • Nowy zestaw Crest z niebieskim światłem LED wybiela zęby 2x mocniej niż wybielanie w gabinecie
  • Lekka, prosta w użyciu, wodoodporna i poręczna lampa dołączona do zestawu
  • Niebieskie światło wspomaga działanie środka wybielającego zawartego w paskach Crest dramatycznie podnosząc ich skuteczność i przyspieszając wybielanie
  • Paski zawierają składniki, które są odpowiednio przebadane i w pełni bezpieczne dla zębów
  • Technologia Advanced Seal™ gwarantuje łatwe nakładanie pasków i utrzymuje je w odpowiednim położeniu na zębach przez cały okres wybielania
  • Paski Crest są bardzo komfortowe - podczas wybielania możesz chodzić, mówić, pracować, a nawet pić wodę
  • Dopasowują się do Twoich zębów zapewniając równomierne wybielanie
  • Nasza najlepsza technologia do wybielania zębów w domu
  • Efekty wybielania utrzymują się do 36 miesięcy

Wybielanie 2x skuteczniejsze niż wybielanie w gabinecie! Rezultaty wybielania zębów zestawem Crest 3D White Whitestrips with Light są nawet 2x lepsze niż po zabiegu wybielającym z użyciem skoncentrowanego środka wybielającego przez dentystę. 

Przełomowa technologia niebieskiego światła opracowana przez badaczy firmy Procter&Gamble sprawia, że wybielanie staje się skuteczne jak nigdy dotąd. Dzięki lampie LED działanie środka aktywnego, którym nasączone są paski jest przyspieszane i wzmacniane dla uzyskania maksymalnych efektów wybielania w jak najkrótszym czasie.Crest 3D Whitestrips with Light to innowacyjna technologia wybielająca przeznaczona na użytek domowy. Ergonomiczny kształt zapewnia prawidłowe przyleganie urządzenia do uzębienia oraz gwarantuje równomierne oświetlenie.

To obecnie najmocniejszy produkt wybielający z gamy Crest. Jego rezultaty zaskoczą nie tylko Ciebie ale również Twoich bliskich i znajomych. Każdy będzie chciał mieć tak śnieżnobiałe zęby jak Ty i zapewne nikt nie będzie chciał Ci uwierzyć, że ten efekt jest do osiągnięcia w domu jedynie za ułamek ceny profesjonalnego wybielania u stomatologa. Przestań się wstydzić żółtego lub szarego koloru swoich zębów i skutecznie wybiel je z lampą Crest!Stosowanie tego rozwiązania jest bardzo proste. Należy zaaplikować dłuższy pasek wybielający na górnym łuku zębowym i lekko docisnąć, a także wyrównać go z linią dziąseł. To samo dotyczy dolnego łuku zębów. Maksymalny czas trwania zabiegu to 60 minut. Po umieszczeniu pasków należy zaaplikować światło i poczekać, aż wyłączy się automatycznie. Pełne rezultaty otrzymuje się po 10 dniach.Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: