New product

Paski wybielające Crest Whitestrips Supreme Professional

Crest Whitestrips Supreme Profesional - najlepsze , najmocniejsze paski na rynku.

Paski wybielające Crest Whitestrips™ Supreme to najsilniejszy produkt jaki wypuściła firma Crest. Te paski służą wybielaniu najbardziej uciążliwych przebarwień. (Uwaga: produkt nie zawiera technologii „Advanced Seal”)

95,98 zł

  • 2
  • 14
  • 28

Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.
Kupując 28 szt pasków wybielających otrzymujesz 14 saszetek po 2 paski.Oto lider na rynku pasków wybielających. Supreme Professional to obecnie najmocniejsze paski wybielające, jakie znajdują się w sprzedaży detalicznej. Skuteczna, niezastąpiona formuła szybko i sprawnie poradzi sobie z każdym nalotem na zębach. Produkt ten jest nieoceniony jeśli chodzi o zwalczanie nalotu po kawie, herbacie, papierosach, a także codziennych posiłkach. Praktyczny, a zarazem wyjątkowo wygodny, może być używany w pracy, w domu, a także na wakacjach.  • Zaskakujące i trwałe rezultaty wybielania już w 7 dni
  • Wybielanie przy użyciu bezpiecznej i przebadanej substancji
  • Najdłuższe paski wybielające dla jeszcze pełniejszego białego uśmiechu
  • Najmocniejsza, oryginalna formuła Crest

Paski wybielające Crest jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem).Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po pół godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Zanim rozpoczniesz wybielanie sprawdź stan swoich zębów u stomatologa i poproś go o poradę. Wybielanie można przeprowadzać jedynie na w pełni zdrowych zębach, które nie mają podrażnień. W przypadku odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu lub uczucia podrażnienia należy natychmiast zdjąć oba paski i zaprzestać wybielania.Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: