New product

Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White

Crest Whitestrips Noticeably White - Ogromnym plusem stosowania pasków wybielających jest szybki efekt, a także możliwość wybielenia zębów w domu, bez ponoszenia sporych kosztów tego zabiegu w gabinecie dentystycznym.

77,00 zł

  • 10
  • 20

Kupując 10 szt pasków wybielających otrzymujesz 5 saszetek po 2 paski.
Kupując 20 szt pasków wybielających otrzymujesz 10 saszetek po 2 paski.

Noticeably White to paski stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy pragną mieć zdrowe, lśniące zęby bez wychodzenia z domu. Nie każdy z nas może pozwolić sobie na drogie, czasochłonne kuracje u dentysty. Prezentowane paski wybielające to lider w szybkim, skutecznym, a przede wszystkim bezpiecznym wybielaniu. Tanie, a jednocześnie niezwykle praktyczne, sprawdzą się w przypadku tych osób, które mają dość nieestetycznego nalotu po kawie, herbacie bądź papierosach.

Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po pół godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: