New product

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Supreme Flexfit

STRONG GRIP, NO SLIP zapewniają że paski ściśle przylegają do powierzchni zębów i nie przesuwają się w trakcie wybielania.

Paski wybielające Crest Whitestrips™ Supreme Flexfit to kompleksowa kuracja trwająca 7-21 dni. Są to paski o większej sile, dzięki którym uzyskasz efekty podobne do najdroższych zabiegów wybielających w klinice dentystycznej. Zęby bielsze nawet o 14 odcieni.

94,98 zł

  • 2
  • 14
  • 28

Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.
Kupując 28 szt pasków wybielających otrzymujesz 14 saszetek po 2 paski.

Przedstawiamy Państwu produkt na najwyższym poziomie – paski wybielające, ściśle przylegające do powierzchni zębów. Prezentowane paski, idealnie dopasowują się do kształtu uzębienia, a co za tym idzie – nie przesuwają się w trakcie wybielania. Można śmiało stwierdzić, że Supreme Flexfit to produkt dla wszystkich tych, którzy pragną mieć idealnie lśniący uśmiech i to z każdej strony. Paski wybielające Crest 3D White bez trudu poradzą sobie z każdym nalotem!

  • Zawarta w nich substancja wybielająca jest dokładnie tym samym, bezpiecznym środkiem z którego korzystają dentyści
  • Dostarczają efekty wybielania zbliżone do wybielania laserowego u dentysty
  • Ekskluzywna i unikalna technologia FlexFit pozwala na rozciąganie oraz dopasowywanie pasków w celu idealnego pokrycia substancją wybielającą całej powierzchni zębów
  • Technologia Advanced Seal™ zapobiega przesuwaniu się pasków podczas wybielania nawet, gdy mówisz, idziesz, pracujesz lub nawet pijesz wodę
  • Nakładanie pasków jest banalnie proste i a cały proces wybielania to tylko 3 kroki: otwórz, załóż, zdejmij
  • Efekty wybielania są widoczne już od pierwszego dnia

Paski Crest Supreme mają bardzo dużą przewagę nad innymi rozwiązaniami. Stosujesz je tylko raz dziennie przez 60 minut, są bardzo łatwe i wygodne podczas wybielania oraz dostarczają najlepsze rezultaty wybielania. Są polecane zarówno dla osób, które chcą pierwszy raz wybielić zęby, jak również dla tych, którzy decydują się na ponowne wybielanie.

Jak stosować :


Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem).Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.Uwaga:  Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: