New product

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Supreme Flexfit

STRONG GRIP, NO SLIP zapewniają że paski ściśle przylegają do powierzchni zębów i nie przesuwają się w trakcie wybielania.

104,98 zł

  • 14
  • 28

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.
Kupując 28 szt pasków wybielających otrzymujesz 14 saszetek po 2 paski.

Przedstawiamy Państwu produkt na najwyższym poziomie – paski wybielające, ściśle przylegające do powierzchni zębów. Prezentowane paski, idealnie dopasowują się do kształtu uzębienia, a co za tym idzie – nie przesuwają się w trakcie wybielania. Można śmiało stwierdzić, że Supreme Flexfit to produkt dla wszystkich tych, którzy pragną mieć idealnie lśniący uśmiech i to z każdej strony. Paski wybielające Crest 3D White bez trudu poradzą sobie z każdym nalotem!

Jak stosować :


Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem).Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.Uwaga:  Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: