New product

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Glamorous White

Zaawansowana formuła zawiera ergonomiczny uchwyt, który nie porusza się, więc można porozmawiać i napić się wody podczas wybielania zębów.

106,99 zł

  • 14
  • 28

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.
Kupując 28 szt pasków wybielających otrzymujesz 14 saszetek po 2 paski.

Niezawodne, niezwykle praktyczne, niezastąpione – oto paski wybielające dedykowane najbardziej wymagającym Klientom. Prezentowany produkt posiada w pełni ergonomiczny uchwyt, który sprawia, że paski idealnie przylegają do zębów. Dzięki temu, możemy w nich nie tylko rozmawiać, ale również napić się wody. Glamorous White to produkt ceniony przez wszystkich tych, którzy pragną mieć zdrowy i lśniący uśmiech bez wychodzenia z domu. Zaawansowana formuła pozwala na jego użycie bez przerywania codziennych czynności.Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po pół godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: