New product

Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

Paski wybielające Crest Gentle Routine, przeznaczone są dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach.

105,98 zł

  • 14

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.

Paski wybielające Gentle Routine to produkt dla wszystkich tych, którzy skarżą się na wrażliwe zęby i dziąsła. Każdy z nas marzy o pięknym, niemal filmowym uśmiechem. Z paskami 3D Crest jest to możliwe. Odpowiednia formuła sprawia, że nalot po kawie, papierosach oraz codziennych posiłkach znika już po pierwszej kuracji. Praktyczne małe opakowanie pozwala zabrać produkt na wakacje, spotkanie biznesowe czy też służbową podróż. Paski nie podrażniają delikatnych dziąseł, co znacząco poprawia komfort ich stosowania.

Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po 30 minutach zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.


Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: