New product

Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

Paski wybielające Crest Gentle Routine, przeznaczone są dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach.

Paski wybielające Crest Whitestrips™ Gentle Routine zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach z wrażliwymi zębami. Te paski nie są aż tak silne, dzięki czemu Twoje zęby są mniej obciążone podczas wybielania.

94,98 zł

  • 2
  • 14

Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.


Paski wybielające Gentle Routine to produkt dla wszystkich tych, którzy skarżą się na wrażliwe zęby i dziąsła. Każdy z nas marzy o pięknym, niemal filmowym uśmiechem. Z paskami 3D Crest jest to możliwe. Odpowiednia formuła sprawia, że nalot po kawie, papierosach oraz codziennych posiłkach znika już po pierwszej kuracji. Praktyczne małe opakowanie pozwala zabrać produkt na wakacje, spotkanie biznesowe czy też służbową podróż. Paski nie podrażniają delikatnych dziąseł, co znacząco poprawia komfort ich stosowania.  • Przygotowane dla ludzi z wrażliwymi zębami przez specjalistów dla komfortowego wybielania wrażliwych zębów
  • Bezpieczne i łagodne dla szkliwa
  • Łatwe w użyciu w domowych warunkach
  • Wykorzystują tę samą substancję, z której korzystają dentyści
  • Zastrzeżona Technologia Advanced Seal™ zapobiega ześlizgiwaniu się pasków z zębów zapewniając równomierne wybielanie
  • Są bardzo komfortowe - możesz wybielać zęby podczas rozmowy, chodzenia, pracy, a nawet picia wody
  • Paski dopasowują się do kształtu Twoich zębów i nie rzucają się w oczy

Domowe sposoby na wybielanie zębów są bardzo różne ale nie wszystkie sprawdzą się dobrze, gdy masz wrażliwe zęby. Paski wybielające Crest 3D White Gentle Routine umożliwiają jednak bardzo łatwe domowe wybielanie zębów nawet przy nadwrażliwości! Czynnik wybielający, który znajduje się w paskach Crest Gentle Routine działa pod powierzchnią szkliwa nie podrażniając go i każdego dnia mocniej wybielając Twoje zęby aż osiągniesz wymarzony odcień.


Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po 30 minutach zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.


Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: