New product

Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express

Paski wybielające do zębów dający natychmiastowy efekt.

Paski wybielające Crest Whitestrips™1 Hour-Express jest idealny dla osób, które szybko chcą mieć bielsze zęby na specjalną okazję. Z tych pasków korzysta się przez godzinę dziennie, a efekty widoczne są już po 3 dniach kuracji.

119,00 zł

  • 2
  • 14

Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.
Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.

Oto Twój klucz do sukcesu! Paski wybielające 1 Hour Express sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest zdrowy, lśniący uśmiech. Wybierasz się na rozmowę o pracę? Szykujesz ważną prezentację? Chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie? Prezentowany produkt daje natychmiastowy efekt. Już jeden pasek sprawi, że Twoje zęby zalśnią nowym, nieznanym dotąd blaskiem. Nalot po kawie, herbacie i papierosach zniknie niczym ręką odjął!Jeśli szukasz sposobu na błyskawiczne wybielenie swoich zębów, to paski Crest 1 Hour Express będą najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Ich działanie jest bowiem bardzo mocno widoczne już po zastosowaniu jednego paska, który trzyma się na zębach o połowę dłużej niż wszystkie inne paski z serii Crest 3D White. Dzięki temu zęby wybielają się już w tak krótkim czasie zapewniając Ci śnieżnobiały uśmiech nawet w ostatniej chwili.


Potrzebujesz błyskawicznego wybielania zębów ponieważ wypadło Ci niespodziewane spotkanie, randka, wyjazd lub wybierasz się na rozmowę o pracę, a nawet wesele? Nie martw się, że nie zdążysz wybielić zębów! Z paskami Crest 1 Hour Express każde wyjście, nawet to niespodziewane, będzie dużym sukcesem dzięki Twojemu pięknemu i białemu uśmiechowi.

Crest 1 Hour Express

  • Białe zęby już po 1 aplikacji pasków wybielających
  • Skuteczne i szybkie wybielanie zębów w domowych warunkach
  • Mogą być stosowane jako cała seria zabiegów wybielających dla jeszcze lepszych efektów
  • Efekty wybielania zębów widoczne 9 miesięcy i dłużej
  • Bezpieczne dla szkliwa i zębów
  • Zaawansowana technologia Advanced Seal™ sprawia, że idealnie trzymają się na zębach pozwalając na swobodne mówienie, jedzenie i picie w czasie wybielaniaJak stosować :

 

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: