New product

Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express

Paski wybielające do zębów dający natychmiastowy efekt.

128,00 zł

  • 14


Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.

Oto Twój klucz do sukcesu! Paski wybielające 1 Hour Express sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest zdrowy, lśniący uśmiech. Wybierasz się na rozmowę o pracę? Szykujesz ważną prezentację? Chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie? Prezentowany produkt daje natychmiastowy efekt. Już jeden pasek sprawi, że Twoje zęby zalśnią nowym, nieznanym dotąd blaskiem. Nalot po kawie, herbacie i papierosach zniknie niczym ręką odjął!Jak stosować :

 

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć.Po godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: