New product

Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid

Paski wybielające Crest Whitestrips pomagają usunąć codzienny nalot z zębów - również nalot z kawy oraz papierosów.

86,00 zł

  • 10
  • 20

Kupując 10 szt pasków wybielających otrzymujesz 5 saszetek po 2 paski.
Kupując 20 szt pasków wybielających otrzymujesz 10 saszetek po 2 paski.

Paski wybielające Classic Vivid to produkt zadedykowany wszystkim tym, którzy borykają się z nieestetycznym nalotem na zębach, spowodowanym głównie… używkami. Paski te doskonale poradzą sobie z nalotem z kawy, papierosów oraz codziennego jedzenia. Już jeden zestaw sprawi, że nasze zęby nabiorą wyjątkowego blasku. Praktyczne, a zarazem funkcjonalne mogą być stosowane zarówno w domu jak i w podróży np. przed ważnym spotkaniem biznesowym. .

Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów. Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze. Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć. Po pół godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest. Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: