New product

Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid

Paski wybielające Crest Whitestrips pomagają usunąć codzienny nalot z zębów - również nalot z kawy oraz papierosów.

Paski wybielające Crest Whitestrips™ Classic Vivid to standardowa kuracja trwająca 5-10 dni. Paski są średniej mocy i są odpowiednie do odświeżenia albo dla osób, które chcą wybielić swoje zęby tylko o kilka odcieni.

78,00 zł

  • 2
  • 10

Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.

Kupując 10 szt pasków wybielających otrzymujesz 5 saszetek po 2 paski.
Kupując 20 szt pasków wybielających otrzymujesz 10 saszetek po 2 paski.

Paski wybielające Classic Vivid to produkt zadedykowany wszystkim tym, którzy borykają się z nieestetycznym nalotem na zębach, spowodowanym głównie… używkami. Paski te doskonale poradzą sobie z nalotem z kawy, papierosów oraz codziennego jedzenia. Już jeden zestaw sprawi, że nasze zęby nabiorą wyjątkowego blasku. Praktyczne, a zarazem funkcjonalne mogą być stosowane zarówno w domu jak i w podróży np. przed ważnym spotkaniem biznesowym.   • Wybielanie zębów w domu, pełne rezultaty w 5-10 dni
  • Usuwają ciężkie przebarwienia po kawie, winie oraz paleniu papierosów
  • Są bardzo komfortowe i łatwew użyciu
  • Zawierają bezpieczny środek wybielający (ten sam którego używają dentyści)
  • Advanced Seal™ czyli najbardziej zaawansowana technologia, która sprawia, że paski wybielające idealnie trzymają się na zębach bez przesuwania lub odpadania
  • Paski Classic Vivid idealnie dopasowują się do kształtu Twoich zębów i schodzą nie pozostawiając żadnych śladów oprócz pięknego białego uśmiechu!

Paski Crest Classic Vivid to seria pasków wybielających polecana dla osób, które chcą pierwszy raz spróbować wybielania zębów ale nie mają mocnych przebarwień. Paski te potrafią wybielić zabrudzenia powstałe do 5 lat wstecz i przywrócić zęby do ich bielszego, naturalnego koloru.

Nie są to najmocniejsze paski wybielające z gamy Crest ale w większości przypadków będą wystarczające, aby uzyskać efekt hollywoodzkiego uśmiechu już w zaledwie 10 dni! Ich zaletą jest również stosunek skuteczności do ceny są bowiem dużo tańsze od najwyższych serii pasków Crest. Jeśli więc chcesz spróbować wybielania zębów po raz pierwszy lub nie masz mocno przebarwionych zębów, to paski Crest Classic Vivid będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów. Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze. Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć. Po pół godzinie zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.

Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest. Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty. Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii: