Każdy, kto dba o swoje zdrowie przykłada także dużą uwagę do higieny jamy ustnej. Nic w tym dziwnego - zdrowy i lśniący uśmiech, to wręcz odzwierciedlenie zdrowego organizmu. O zęby i dziąsła warto dbać, ponieważ mogą być one atakowane przez różne choroby i stany zapalne, które mogą powodować powikłania mające znaczenie, dla całego organizmu. Dbasz o zęby, szczotkujesz kilka razy dziennie, a mimo to doskwierają Ci problemy związane z chorobami zę

Postanowienia noworoczne - zadbaj o swój uśmiech!

Autor    Paski Crest     Crest Blog      0 Comments  views (38)
Nowy Rok to nowe możliwości! Zmiana daty w kalendarzu od zawsze inspirowała do wprowadzania zmian w swoim życiu. Każdego roku obiecujemy sobie zmiany naszych nawyków, wyznaczamy sobie cele związane z życiem zawodowym, prywatnym, a także dotyczące naszych pasji i zainteresowań.

Jak dbać o zęby w czasie Świąt Bożego Narodzenia?

Autor    Paski Crest     Crest Blog      0 Comments  views (72)
Święta Bożego Narodzenia to bezsprzecznie jedne z najprzyjemniejszych dni, które ocieplają nam zimowe chłody swoją niezwykłą atmosferą. To czas duchowych przeżyć, radości i wspólnego celebrowania pięknych chwil w rodzinnym gronie.
Niewiele rzeczy jest w stanie tak uprzykrzyć życie, jak ból zęba. Pulsujący, rwący, lub tępy, wciąż obecny w tle - ból zęba ma różne oblicza. Trudno jest nam przez niego się skupić i normalnie funkcjonować.
W aktualnych czasach, kiedy wszyscy obawiamy się zarażenia COVID-19, przykładamy większą uwagę do dbania o nasze zdrowie. Skrupulatnie przestrzegamy zasad higieny, zachowujemy dystans – wszystko po to, by chronić siebie i innych.
Showing 1 to 5 of 39 (1 Pages)

Najczęściej kupowane