Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Paski wybielająceCrest 3D Whitestrips 5 Minute Touch Up

Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips 5 Minute Touch Up Kit

77,00 zł

  • 14

Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.
Kupując 28 szt pasków wybielających otrzymujesz 14 saszetek po 2 paski.

Produkt ten wspomaga wybielanie zębów, przyspieszając cały proces. Co najważniejsze, paski 5 Minute Touch Up Kit są w pełni bezpieczne dla naszej jamy ustnej – nie podrażniają wrażliwych dziąseł i zębów. Paski te są niezastąpione w momencie, którym musimy przerwać kurację wybielającą z niezależnych powodów np. służbowego wyjazdu. Dzięki nim nasz uśmiech pozostanie olśniewający, niezależnie od miejsca, w którym się znajdziemy.

Jak stosować :

Paski najlepiej używać 1 raz dziennie (rano lub wieczorem). Przed użyciem pasków nie należy myć zębów.Saszetka zawiera dwa paski: na górny łuk zębowy - paski dłuższe i na dolny łuk zębowy - paski krótsze.Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, należy zrównać je z linią dziąseł i lekko przycisnąć. Po 5 minutach zdejmujemy paski, wypłukujemy pozostałości żelu. By uniknąć podrażnienia szkliwa nie myjemy zębów po ściągnięciu pasków.


Uwaga: Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Na serwisach aukcyjnych pojawiły się podróbki pasków Crest! Nie daj się nabrać na niską cenę, kupuj tylko oryginalne produkty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 Inne produkty w tej samej kategorii: